خريد گوشي شيائومي


شيائومي يک شرکت چيني بوده که از سال 2010 فعاليت خود را در زمينه محصولات الکترونيکي و فناوري آغاز کرده است. بزرگترين بخش محصولات اين شرکت مربوط به موبايل شيائومي است. اولين موبايل شيائومي در سال 2010 به بازار عرضه شد و نظر بسياري را به خود جلب کرد. به طور کلي گوشي‌هاي شيائومي عملکرد خوبي را در اختيار مشتريان قرار مي‌دهند و با توجه به امکانات پيشرفته و به ‌روز از قيمت مناسب ‌تري نيز برخوردار هستند. برند شيائومي سعي کرده تا در گوشي‌هاي خود جديدترين قابليت‌هاي روز دنيا را ارائه دهد و هم پاي ديگر رقبا قدم بردارد.


از موفق ‌ترين سري موبايل شيائومي مي‌توان به سري نوت شيائومي اشاره کرد که بهترين امکانات و بالاترين کارايي را در اختيار کاربران قرار داده‌اند. از سوي ديگر بايد اشاره کنيم که شيائومي يک برند تجاري ديگر با عنوان ردمي را در سال 2013 به راه انداخت و محصولات بسيار قوي و محبوبي را تحت اين برند به بازار عرضه کرد. البته برند ردمي در حال حاضر به صورت مستقل فعاليت مي‌کند اما از محبوب‌ترين گوشي هوشمند اين برند مي‌توان به Redmi Note 7 اشاره کرد که يکي از گوشي‌هاي پرفروش جهان در سال 2019 معرفي شد.


شيائومي در طول فعاليت در زمينه ‌ي گوشي ‌هاي هوشمند، خوش درخشيده و از محصولات درخشان اين برند از ميان جديد ترين گوشي ‌هاي شيائومي 2020 ، مي‌توان به مدل‌ هاي شيائومي نوت 10 پرو (Mi Note 10 Pro) و شيائومي مي 10 پرو (Mi 10 Pro) اشاره کرد.


مهم‌ترين علت موفقيت شيائومي، مقرون‌به‌صرفه و مناسب بودن قيمت مححصولات به خصوص در بخش گوشي‌هاي هوشمند بوده است. از سوي ديگر طرفداران سري نوت مي‌توانند با کمترين هزينه، امکاناتي بسيار جذاب را در اختيار داشته باشند. يکي از محبوب‌ترين مدل‌هاي نوت شيائومي، موبايل شيائومي نوت 8 است که با قيمت مناسبي در اختيار علاقه ‌مندان قرار گرفته و مورد توجه بسياري از کاربران مخصوصا در ايران قرار گرفته است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نگاه آرچيتکت شب تا سحر Carl Katie کاليفرنياي مشکي فروش ممبر تلگرام 09917183929 Missy وبلاگ شخصي ترانه نوري مهندسي Norma